Fuvarszervező

A CREATON South-East Europe Kft, Európa egyik legjelentősebb kerámia tetőcserép gyártója

FUVARSZERVEZŐ MUNKATÁRS

pozícióba kollegát keres az alábbi feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • Bel- és külföldi kamionos fuvarok szervezése
  • Partnereinkhez történő kiszállítások nyomon követése, adminisztrációja SAP-ban
  • Folyamatos kapcsolattartás fuvarozókkal, sofőrökkel, illetve társosztályokkal
  • Kimutatások, elemzések elkészítése Excel, SAP használatával
  • Fuvaroztatási tenderekben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább érettségi
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Proaktív és agilis hozzáállás
  • Precíz vagy, és jól viseled a monotóniát
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

ELŐNYÖK:

  • SAP ismeretek
  • Tapasztalat fuvarszervezésben
  • Felsőfokú logisztikai végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban:

CREATON South-East Europe Kft.
8960 Lenti, Cserépgyár utca 1.,
vagy a julianna.karo@creaton.hu email címen.