TETŐFEDŐ LÁTOGATÓ

A CREATON South-East Europe Kft.

Tetőfedő Látogató

keres az alábbi feltételekkel:

Az új kollégánk kiemelt feladatai lesznek:

  • A részére kijelölt földrajzi területen (Közép-Magyarország, Budapest fókusszal) a kivitelezők rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás
  • Új partnerek felkutatása és a rendszerbe integrálása
  • A beérkező egyedi igények alapján a kivitelező felkeresése, a termékeink bemutatása, helyszíni szaktanácsadás / oktatás
  • A tetőfedő kivitelezői adatbázis folyamatos karbantartása
  • Közreműködés a kivitelezői/oktatási/ vevői rendezvényeken, kiállításokon, oktatások szervezésében, lebonyolításában
  • Referencia adatbázis kialakítása

Az ideális jelöltünk:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettségű (tetőfedő, ács, bádogos), építésztechnikus, vagy technikusi végzettség műszaki területen (mestervizsga előny lehet)
  • Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezik (levelezés, applikációk használata, MS Office)
  • Van jogosítványa és szeret vezetni
  • Megnyerő személyiség, jól kommunikál, könnyen teremt kapcsolatot
  • Dolgozott már 5-10 évet (hasonló munkakörben szerzett tapasztalat lehet előny)
  • Önállóan és csapatban is tud dolgozni

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag (alap és mozgóbér, évi 800.000 HUF Cafetéria, 13. havi fizetés, év végi bónusz, egyéb juttatások)
  • Céges autó használata magáncélra is
  • Biztos, hosszú távú munkahely

A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, telefon, autó) a munkáltató biztosítja

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban az allas.lenti@creaton.com e-mail címen 2024. április 30-ig.