ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

A CREATON South-East Europe Kft.

üGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

pozícióba kollegát keres az alábbi feltétekkel:

MUNKAKÖR CÉLJA:

  • A belső értékesítési csapat operatív munkájának irányítása és ellenőrzése

FŐBB FELADATOK:

  • Vevők szaktanácsadók, diszponensek felmerülő igényeinek, problémáinak megoldása
  • Törzsadatok, árlisták karbantartása
  • A sales back office tevékenységéhez kapcsolódó mutatószámok frissítése, elemzése, akciók definiálása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (előny logisztika, gazdasági, vagy kommunikáció szakon szerzett diploma)
  • Hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek: Office, SAP
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban, további idegen nyelv ismerete előny
  • precizitás, kiemelkedő kommunikációs készség, jó stressztűrő és problémamegoldó készség, csapatjátékos szemléletmód
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Összeszokott csapat
  • Home office lehetőség
  • Komplex, versenyképes juttatási csomag (magas Cafetéria, 100% munkába járás térítés, mozgóbér, egyéb juttatások)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Lenti

Jelentkezni az allas.lenti@creaton.hu e-mail címen lehet 2021. március 21-ig. Kérjük, az e-mail tárgya ,,ügyélszolgálat" legyen.