Programozó technológus

A CREATON South-East Europe Kft.

keres Lentibe az alábbi feltételekkel:

Amit kínálunk a béren felül:

  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Egyedülállóan magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret (már próbaidő alatt is)
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • Egyéb juttatások (pl.: családi nap, balesetmentességi bónusz stb.)
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkaviszony
  • Képzési lehetőségek biztosítása a szakmai fejlődés támogatására

Az új kollégánk kiemelt feladatai lesznek:

  • A villamos műszaki csapatban PLC programozások, programmódosítások, hibakeresések, fejlesztések elvégzése (főként S7 300/400-as PLC programozói feladatok ellátásával)
  • A folyamat optimalizálása automatizálási oldalról és a kiváltó okok elemzése a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • Ipari robotok programozása
  • Gyártósorok működésének biztosítása
  • Fejlesztésekben, átépítésekben való részvétel
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése
  • Együttműködés a műszaki szakemberekkel és a termeléssel, társosztályokkal

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Gyártásban szerzett 1-3 év releváns tapasztalat
  • Pneumatikai, elektronikai ismeretek
  • Szervohajtások, frekvenciaváltók ismerete
  • Eltökéltség hosszú távú munkához
  • Pontos, precíz munkavégzés, felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Nappalos/délutános munkarend vállalása

ELŐNYt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Szoftverismeretek, SAP használat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.