Partnerlátogó

A CREATON South-East Europe Kft.

Partnerlátógatót

keres az alábbi feltételekkel:

Amit kínálunk a korrekt béren felül:

  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Szuperbruttó 800.000 HUF (éves) szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
  • Céges autó (jelenleg: Ford Transit) magánhasználattal az érvényben lévő szabályzat alapján
  • Biztos hátterű munkáltató, hosszútávú munkaviszony
  • Műszaki és termékismereti képzések

Az új kollégánk kiemelt feladatai lesznek:

  • Mintaállványok kihelyezése és bontása, azokon cserép, névtáblák és címkék cseréje, illetve pótlása
  • Kapcsolattartás tetőfedőkkel az ország egész területén a szaktanácsadó kollégákkal egyeztetve
  • Közepes és kisebb forgalmú kereskedő és viszonteladó partnerek látogatása az ország egész területén
  • Termékismeret, valamint CreaWeb használat oktatása
  • Általános tájékoztatási, értékesítési tevékenység végzése
  • Kiadott ajánlatok és projektek nyomon követése és aktualizálása
  • Piaci információk gyűjtése, konkurencia figyelés
  • Prospektusok és egyéb marketing anyagok
  • Részvétel reklamációk kezelésében

Amit kérünk:

  • Minimum érettségi és műszaki szakirányú végzettség (pl.: tetőfedő, ács, bádogos)
  • Építőipari kivitelezésben szerzett releváns tapasztalat
  • Utazási hajlandóság egész Magyarország területén
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Csapatorientált, problémamegoldó gondolkodás
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari vagy műszaki terület)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat (értékesítés, építőipari terület)
  • Fejér vagy Pest vármegyei lakóhely

A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, telefon, autó) a munkáltató biztosítja

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.