Minőségügyi specialista

A CREATON South-East Europe Kft.

Minőségügyi specialistát

keres az alábbi feltételekkel:

Kiemelt feladatok:

  • minőségügyi elemzések készítése (műszeres mérések, számítások)
  • selejt kimutatások készítése
  • alapanyag vizsgálat
  • késztermék és bejövő készáru vizsgálata
  • gyártásközi ellenőrzések végzése
  • reklamációs dokumentáció előkészítése
  • egyéb minőségügyi riportok készítése magyar és angol nyelven

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú műszaki végzettség
  • fizikai rátermettség (felszíni bánya és egyéb feladatok)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • teherbíró, rugalmas személyiség
  • Ms Office felhasználó szintű ismerete és használata

ELŐNYÖK:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • minőségügyben szerzett tapasztalat (legalább 3 év)
  • angol nyelv minimum középfokú ismerete és használata
  • ISO szabványok ismerete

JUTTATÁSOK:

  • korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés az éves céges eredmény alapján
  • magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban:

CREATON South-East Europe Kft., 8960 Lenti, Cserépgyár utca 1., vagy az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.