Kiszállítási munkatárs

A CREATON South-East Europe Kft.

Kiszállítási munkatársat

keres az alábbi feltételekkel:

Amit kínálunk a korrekt béren felül:

  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Szuperbruttó 800.000 HUF éves szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
  • Biztos hátterű munkáltató, hosszútávú munkaviszony
  • Bejárás 100%-s térítése NAV üzemanyag norma alapján

Az új kollégánk kiemelt feladatai lesznek:

  • Szállításirányítási rendszer folyamatos frissítése, karbantartása, megfelelő jelzések aktiválása
  • Kommisszionálással kapcsolatos napi feladatok
  • Szállítólevelek és fuvarokmányok, rakodólevelek napi kezelése
  • Retúr feladatok feldolgozása
  • Időszakos leltározási feladatok ellátása, hóközi leltárban való aktív részvétel és felelősségvállalás a leltár eredményéért
  • Vámolásban való aktív részvétel, vámolással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Nemzetközi kistételes szállítások (TNT, GW) fuvarköltségeinek, rendszerbe történő rögzítése
  • Transzportokhoz tartozó EKAER számok igénylése, napi rendszerességgel történő lezárása.

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Targoncakezelő bizonyítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Bármelyik világnyelv vagy régiós nyelv ismerete

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a szeretne a csapatunkhoz tartozni, küldje el önéletrajzát az allas.lenti@creaton.com e-mail címre 2024. március 28-ig.