KARBANTARTÓ LAKATOS

A CREATON South-East Europe Kft.

karbantartó lakatos

pozícióba kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • A gyár területén működő gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, ezek karbantartása, javítása
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek szerelése, karbantartása
  • Termelőegységek kiszolgálása
  • Egyéb lakatos munkák

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki irányú végzettség (lakatos/ipari gépész/forgácsoló/hegesztő)
  • Gépszerelésben, javításban szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Több műszak vállalása

ELŐNY:

  • Emelőgép kezelői vagy targoncavezetői jogosítvány

JUTTATÁSOK:

  • Korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • Magas összegű, szabadon felhasználható Cafetéria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban szeptember 30-ig az allas.lenti@creaton.com e-mail címen.