ÜGYFÉLSZOLGÁLATI referens/diszponens

A CREATON South-East Europe Kft.

pozícióba kollegát keres az alábbi feltétekkel Lentibe, vagy Budapestre (XI. ker.):

FŐBB FELADATOK:

  • A román regionális értékesítés támogatása
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolása
  • Szállítólevelek készítése, együttműködés a fuvarszervezéssel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, területi szaktanácsadókkal, kapcsolódó társosztályokkal
  • Vevői reklamációk kezelése

AMIT KÉRÜNK:

  • Román nyelv ismerete legalább középfokon (angol/egyéb nyelv előny)
  • Legalább érettségi (felsőfokú végzettség előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP ismeret előny)
  • Mentális teherbírás és rugalmasság, precizitás, kiváló kommunikáció, stressztűrő és jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos
  • Hasonló – ügyfélszolgálati területen – szerzett tapasztalat és B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Heti 2-3 nap home office
  • 100% munkába járási támogatás
  • Magas összegű Cafetéria
  • Összeszokott, segítőkész csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal az allas.lenti@creaton.hu e-mail címen 2021. július 25-ig.