ÜGYFÉLSZOLGÁLATI referens/diszponens

A CREATON South-East Europe Kft.

pozícióba kollegát keres az alábbi feltétekkel Lentibe, vagy Budapestre (XI. ker.):

KIEMELT FELADATOK:

  • Az „Adria” régió regionális értékesítés támogatása
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolása
  • Szállítólevelek készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, területi szaktanácsadókkal, társosztályokkal
  • Vevői reklamációk kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Szerb-horvát nyelv ismerete legalább társalgási szinten (középfok)
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Projekt és rendszer szemlélet
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Magasfokú stressztűrő képesség és rugalmasság
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Microsoft office)

ELŐNY:

  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (ügyfélszolgálati terület)
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Rugalmas home office lehetőség (heti 3-4 nap)
  • 13. havi fizetés az éves céges eredmény alapján
  • magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal a CREATON South-East Europe Kft., 8960 Lenti, Cserépgyár utca 1., vagy az allas.lenti@creaton.com e-mail címen 2022. május 25-ig.