BESZERZŐ

A CREATON South-East Europe Kft.

Beszerzőt

 (kereskedelmi áru és alapanyag) keres Lentibe az alábbi feltételekkel:

Kiemelt feladatok:

  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, értékelése és bevezetése
  • Beszállítók fejlesztése, auditálása
  • Operatív beszerzés (beszerzési megrendelések előkészítése, kiküldése, nyomon követése a számlázásig)
  • Beszerzéshez kapcsolódó számlák feldolgozása, igazolása
  • Költségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek kezdeményezése, koordinálása
  • Tendereztetési folyamatok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, együttműködés a társosztályokkal
  • Szállítói megállapodásokban való közreműködés
  • Az aktuális piaci helyzet figyelése, elemzése
  • Új projektek beszerzési és árazási folyamatának működtetése
  • Döntés előkészítő anyagok készítése
  • Riportok készítése
  • SAP anyagtörzs karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Min. 5 év beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Projekt és rendszer szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • MS Excel haladó szintű ismerete
  • Angol nyelv használata legalább társalgási szinten (írásban és szóban)
  • SAP ismeret

ELŐNYÖK:

  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai vagy műszaki) végzettség
  • német nyelvtudás

JUTTATÁSOK:

  • Korrekt bérezés
  • 13. havi fizetés az éves céges eredmény alapján
  • magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
  • egyéb juttatások

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal a CREATON South-East Europe Kft., 8960 Lenti, Cserépgyár utca 1., vagy az allas.lenti@creaton.com e-mail címen 2022. május 25-ig.