Szerviztechnikus

A CREATON South-East Europe Kft, Európa egyik legjelentősebb kerámia tetőcserép gyártója

pozícióba kollegát keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok:

- Minta tetők szervizelése

- Garanciális bejelentések helyszíni kivizsgálása

- Tetőfedési és karbantartási munkálatok elvégzése

- Közreműködés tanfolyamok, képzések lebonyolításában

Elvárások:

- Kézügyesség

- Hajlandóság fizikai munkavégzésre

- Angol nyelv társalgási szintű ismerete

- Építőipari tapasztalat (tetőfedő végzettség előny)

- Magas munkabírás és stressztűrő képesség

- Önálló, precíz munkavégzés

- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Hosszú jövőt biztosító munkahely

- Teljesítményorientált színvonalas juttatási csomag

- Modern munkakörülmények

- Célirányos képzési lehetőségek

- Tanulás és előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban:

CREATON South-East Europe Kft
8960 Lenti, Cserépgyár utca 1.,
vagy a julianna.karo@creaton.hu email címen.