Könyvelő

A CREATON South-East Europe Kft.

KÖNYVELŐT

keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok:

  • Operatív könyvelési feladatok ellátása
  • Számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi és éves zárási feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés, az üzleti fejlődés érdekében
  • Likviditás és cashflow menedzsment feladatok
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, riportok-kimutatások készítése
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum 5 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat (nagyvállalati környezet)
  • Regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Magasszintű informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás
  • Lendületes személyiség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Előnyök:

  • IFRS könyvelői végzettség/tapasztalat
  • SAP ismeret

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak érzi magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban:

CREATON South-East Europe Kft., 8960 Lenti, Cserépgyár utca 1., vagy a nora.komaromi@creaton.hu email címen. Telefonon érdeklődhet munkanapokon 8:00-16:30 között a 92/551-577-es telefonszámon.