Karbantartó lakatos

A CREATON South-East Europe Kft, Európa egyik legjelentősebb kerámia tetőcserép gyártója

KARBANTARTÓ LAKATOS

pozícióba kollégát keres az alábbi feltételekkel:

FŐBB FELADATOK:

  • A gyár területén működő gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, ezek karbantartása, javítása
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek szerelése, karbantartása
  • Termelőegységek kiszolgálása
  • Egyéb lakatos munkák

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki irányú végzettség (lakatos/ipari gépész/forgácsoló/hegesztő)
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság

ELŐNY:

  • Emelőgép kezelői vagy targoncavezetői jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a feladat elvégzésére alkalmasnak   érzi  magát, jelentkezzen részletes önéletrajzzal írásban:

CREATON South-East Europe Kft

8960 Lenti, Cserépgyár utca 1.,
vagy a julianna.karo@creaton.hu email címen.

Telefonon érdeklődhet munkanapokon 8:00-16:30 között a 92/551-577-es telefonszámon.