Építész látogató

A CREATON South-East Europe Kft, Európa egyik legjelentősebb kerámia tetőcserép gyártója

Építész látogatót

keres.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés a magyarországi építészekkel, tervezőkkel, egyéb projekt befolyásolókkal.
  • Új termékek, megoldások megismertetése a régi és új partnerekkel, szakmai tanácsadás.
  • Tervezési folyamatok felügyelete, támogatása, betervezettség növelése.
  • Piaci információk figyelése és továbbítása az értékesítés felé.
  • Adatbázisok naprakészen tartása, projektek nyomon követése.

Akit a csapatunkba várunk:

  • Felsőfokú építőipari, lehetőleg építészmérnöki végzettségű.
  • Hasonló, vagy kapcsolódó területen szerzett 1-3 éves tapasztalatot.
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott, megnyerő, hiteles.
  • Kiválóan kommunikál és tárgyal.
  • Önállóan képes szervezni a munkáját és csapattag.
  • Angol nyelvtudás előny.
  • Van jogosítványa, nem bánja, ha sokat kell autózni.
  • Felhasználói szinten kezeli az MS Office-t.

Munkavégzés helye: Magyarország.

A munkavégzéshez szükséges eszközöket a cég biztosítja.

Jelentkezni a nora.komaromi@creaton.hu címen lehet 2019. január 31-ig.